ItStyle
Visi miestai
0/vnt.
Skelbimas negalioja
Papildoma informacija
  • Būklė: Naujas
  • Peržiūros: 718
  • Data: 2021-10-20 21:26:57
Aprašymas

Mes esame lanksti komanda, kuri nuolat domisi inovacijomis, madomis, žengia koja kojon su dizainerių patarimais, tendencijomis, kadangi tai – mūsų gyvenimo dalis.

Mes esame lanksti komanda, kuri nuolat domisi inovacijomis, madomis, žengia koja kojon su dizainerių patarimais, tendencijomis, kadangi tai – mūsų gyvenimo dalis.

IT STYLE – projektas, kurį puoselėjome ne vienerius metus. Ieškojome sprendimų, kurie mums padėtų klientui pasiūlyti geros kokybės prekę už konkurencingą kainą.

Tiekėjų teko ieškoti Italijoje, derėjomis, rinkomės tuos, kurie taip pat kaip ir mes – siūlo kokybę, kuriems svarbu, kad žmogus kasdien dėvėtų drabužius draugiškus ne tik jo kūnui, tačiau ir sielai, gamtai. Juk kuo rūbas tarnauja ilgiau - tuo jis yra ekologiškesnis.

Galime pasidžiaugti, kad mums pavyko rasti patikimus partnerius iš Europos, kurių produkciją ir rasite IT STYLE prekybos vietoje.

Daugiau nei 10 000 prekių vyrams ir moterims, avalynės, galanterijos, aksesuarų – kiekvienam, pagal jo skonio poreikius, nuo klasikinio iki ekstravagantiško stiliaus. Taip pat galime nudžiuginti ir skirtingų dydžių drabužių, avalynės pasiūla, kad kiekvienas mūsų klientas rastų tai, kas gražiausiai gula ant jo kūno. Daugiau nei trejų metų patirtis šiandien mums leidžia klientams pasiūlyti geriausią kokybę už patrauklią kainą. Tikimės, kad tai padės Jums kasdien atrodyti stilingai bei pasitikėti savimi. IT STYLE – tavo mados vedlys

https://www.facebook.com/itStyle.lt

http://www.itstyle.lt/savaskampas
Vilnius