Papildoma informacija
  • Būklė: Nėra duomenų
  • Peržiūros: 972
  • Data: 2021-08-25 15:25:48
Aprašymas

Nebrangiai ir kokybiškai verčiame įvairius tekstus, dokumentus, interneto svetaines ir kt. iš/į anglų bei rusų kalbą. Kaina priklauso nuo teksto sudėtingumo, vertimo atlikimo skubumo, kalbų kombinacijos ir t.t.
Šiuolaikinės technologijos leidžia pateikti ir priimti užsakymus neišeinant iš namų ar biuro, būnant bet kurioje Lietuvos vietoje ar užsienyje. Savo užsakymą mums galite pateikti elektroniniu paštu viskaslengvai@gmail.com (persiųskite tekstą, kurį reikia išversti bei nurodykite iki kada reikia atlikti vertimą). Mes, peržiūrėję tekstą bei įvertinę teksto atlikimo skubumą, parašysime Jums vertimo atlikimo galimybes bei vertimo kainą elektroniniu paštu. Vertimo kainos apskaičiavimas yra nemokamas ir Jūsų neįpareigoja pirkti mūsų paslaugų. Jeigu Jums kaina tinkama, parašykite mums elektroniniu paštu viskaslengvai@gmail.com , kad norite atlikti vertimą pas mus.
Pastaba: iš naujų klientų, su kuriais nėra pasirašytos sutartys dėl vertimo paslaugų, imamas dalinis ar visas išankstinis mokėjimas už vertimo paslaugas (gavus Jūsų mokėjimą – atliksime vertimo paslaugas).
Platesnė informacija apie mūsų teikiamas vertimo paslaugas pateikiama internetinėje svetainėje www.viskaslengvai.lt

viskaslengvai
Vilnius
Panašūs skelbimai
Atnaujinta prieš 14 d.
Individualus mitybos planas
4.99
Visi miestai
Atnaujinta prieš 14 d.
Tinkavimo darbai Vilniuje
8
Vilnius
Atnaujinta prieš 14 d.
Mobilaus kubilo nuoma.
70
Šilalės r.
+37063634230 Rašyti el. laišką Rašyti žinutę