Papildoma informacija
  • Būklė: Naujas
  • Peržiūros: 826
  • Data: 2021-04-08 14:38:11
Aprašymas

  • Aukštos kokybes eksploatacines savybes – produktas yra klasikinis. Kiekviena šalis ir žemynai yra padengti aliuminio folija. Folija turi vienodą spalvą, tačiau po nutrynimo atsiranda skirtingos spalvos ir tikslūs atskirų šalių kontūrai . Popierius, iš kurio pagaminta žemėlapis, yra aukštos kokybės, todėl nėra jokios rizikos, kad subraižydamas jį sugadins ir atrodys blogai.
  • 3 Pakabinimo būdai – žemėlapi galima pritvirtinti tiesiai prie sienos (pridedama juosta) plakato pavidalu . Ji taip pat galima tvirtinti ant kamštines lentos (pridedami smeigtukai) – tai leis jums lengvai prisegti nuotraukas, trumpus kelionių užrašus ir t.t. arba i rėmą – suraskite tinkamo dydžio rėmą ir idėkite į jį žemelapį.
  • PAPILDOMI PRIEDAI – rinkinį sudaro 2 įtaisai žemelapiui nutrinti, įrankis skirtas nutrinti žemėlapio šalis ir šepetėlis, kuris leis jums atsikratyti nutrynimo likučių. Taip pat pridedama 40 lipduku, iš kuriu 36 yra simboliai, simbolizuojantys atostogas, buriavimą, laipiojimą, plaukimą, oro balioną, laiką su šeima, draugais ir daug daugiau, 4 lipdukai leidžia jums sukurti savo simbolius – kad galėtumėte viską pažymėti žemėlapyje. Liniuotė su mini padidinamuoju stiklu, leis tiksliai pažymėti vietas ir 15 smeigtukų, kad būtų galima pakabinti nuotraukas, atvirukus ar trumpus kelionių užrašus.
  • DOVANŲ IDĖJA – nutrinamas pasaulio žemėlapis yra tobulas dalykas kiekvienam keliautojui.   Tai puiki idėja tiek kelionei užfiksuoti, tiek planuojant būsimas keliones. Žemėlapis su priedais supakuotas į elegantišką ritinio formos dėžutę , todėl jis puikiai tinka kaip dovanų idėja mylimam žmogui, draugui ar šeimai.
  • SPECIFIKACIJA – žemėlapio matmenys (plotis / aukštis): 82 / 59cm; ritinio (įpakavimo) matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 62 / 5,5 / 5,5 cm; svoris: 0,3 kg.
  • Rinkinį sudaro: 1. Ritinio formos įpakavimas, žemėlapis, įrankis nutrinti šalių kontūrus, šepetėlis, 40 lipdukų, 15 smeigtukų.
imupigiai
Panašūs skelbimai
Atnaujinta prieš 7 d.
Įranga kemperiams ir prikabinamiems nameliams
100
Klaipėda
Atnaujinta prieš 7 d.
CREE XML taktinis šviesos žibintuvėlis
12
Visi miestai
Atnaujinta prieš 7 d.
Miegmaišis malatec
16
Visi miestai
Atnaujinta prieš 7 d.
Žibintuvėlis
2
Visi miestai
Atnaujinta prieš 7 d.
Deginimosi kilimėlis
9
Visi miestai
+37063686296 Rašyti el. laišką Rašyti žinutę