Palanga INN
Visi miestai
0/vnt.
Skelbimas negalioja
Papildoma informacija
  • Būklė: Naujas
  • Peržiūros: 638
  • Data: 2021-10-25 16:41:13
Aprašymas
Palanga INN – poilsio apartamentai Kunigiškiuose, Palangoje, svetingai priimantys poilsiautojus vasaros metu

Tai kokybiškas poilsis Kunigiškiuose – apartamentų, studijos tipo butų nuoma prie jūros.

Palanga INN – tai 2019 m. atidaryti, išskirtinėje Palangos vietoje įsikūrę vasaros namai, orientuoti į ramų šeimyninį poilsį, pučiant Baltijos jūros brizui, linguojant pajūrio pušims, siūlome pamiršti kasdienines problemas ir mėgautis atostogomis…

Jūsų patogiam poilsiui skirti nauji vieno miegamojo apartamentai su balkonu bei studijos tipo moderniai įrengti kambariai su erdviomis vasaros terasomis. Kviečiame visus kokybiško poilsio ieškančius žmones praleisti atostogas pas mus. Kiekvieną rytą Palanga INN poilsiautojus žadins ne žadintuvas, o jūros ošimas ir šalia esančio pušyno, pievų kvapas.

Nors vienu metu gali ilsėtis kelios dešimtys poilsiautojų, Jūsų ramų miegą saugo specialiosios ekologiškos VELOX sienų konstrukcijos, kurių technologijos maksimaliai slopina garsą ir saugo jūsų poilsį bei palaiko stabilią kambario temperatūrą.

Palanga INN – poilsio apartamentai, įsikūrę Palangoje, Kunigiškiuose, privačioje aptvertoje teritorijoje, keletą žingsnių nuo laukinio paplūdimio. Iki Baltijos jūros, švaraus smėlio paplūdimio, kopų ir kvepiančių pušynų – vos 100 metrų. Mėgstantiems ramybę čia tikrai patiks: pušynais prisidengusi paplūdimio juosta tęsiasi daugybę kilometrų, o žmonių čia nėra daug net ir vasaros sezono metu.

Norintiems ne tik ramybės, bet ir aktyvaus poilsio, galime pasiūlyti dviračių sportą ir kitas pramogas: šalia pajūrio dviračių takas Klaipėda – Šventoji, kuris vingiuoja pagal jūros pakrantės liniją.

Pasirinkę poilsį Kunigiškėse Palanga INN apartamentuose, mėgausitės išvystyta tik Kunigiškiams būdinga infrastruktūra: šalia žvejai rūko ir parduoda ką tik sužvejotą žuvį, veikia šeimyninės maisto parduotuvėlės, greito maisto užkandinė, o gurmanai gali mėgautis netoliese esančių restoranų „Medūza“, „Gradiali“ virtuvių puikiai vertinamais patiekalais, „BABŪ“ kavinės teikiamu lietuvišku maistu, „Medūza“ ir „Gradiali“ SPA viešbučių teikiamomis paslaugomis, masažais.

Palanga INN išsiskiria patogiu susisiekimo tinklu: netoliese yra tarptautinis Palangos oro uostas (3 km), o vos už kelių šimtų metrų sustoja Palangos miesto autobusai – tai tobulas susisiekimas kiekvienam atvykstančiam bei galimybė planuotis tolimesnes keliones.

https://www.facebook.com/palangainn.lt

http://palangainn.lt/

savaskampas
Vilnius