Papildoma informacija
  • Peržiūros: 121
  • Data: 2021-02-13 11:19:14

Avinas

Jūs viską kuo puikiausiai išmanote, tačiau šiandien galite kai ką svarbaus supainioti, pasiduoti negerai draugų ir aplinkinių įtakai.


Tauras

Nieko nekeiskite. Vienintelės šiandien palankios permainos – atsisakyti ko nors žalingo, to, kas stabo jūsų pažangą. Svarbius sprendimus atidėkite rytdienai.


Dvyniai

Negeras laikas imtis ko nors svarbaus, užmegzti naujas pažintis. Pasistenkite nieko nesupykdyti ir nesukelti nereikalingų įtarimų. Geriausia šiandien vengti bendravimo: būsite patiklūs ir pernelyg atviri neigiamai aplinkos įtakai.


Vėžys

Būtina viską vertinti sąmoningai, ramiai. Nieko nesiimkite gerai neapgalvoję. Galite būti agresyvūs, tačiau kovos pradėti netinka. Nieko nedarykite tik dėl naudos ar padėkos, to nesulauksite.


Liūtas

Ne viskas taip paprasta, kaip atrodo ar bandoma įrodyti. Ieškokite užslėptų trūkumų, nematomų silpnų vietų, ypač jei norite išsiaiškinti savo nuostolių ir jėgų praradimo priežastis.


Mergelė

Net gerai, jei jausitės nesmagiai: tai apsaugos nuo kur kas blogesnių dalykų. O jei jausitės puikiai, nepamirškite, kad tai nuostolių, pavojų metas.


Svarstyklės

Reikia ramiai palaukti ir susitaikyti (kol kas) su esama padėtimi. Nepasiduokite liūdesiui: jūsų rezervai didesni, nei dabar manote.


Skorpionas

Nesiveržkite į priekį: ko taip norisi šiandien, kažin ar norėsis rytoj, tad atidėkite rytdienai. Net jei viskas klostysis palankiai, nesiimkite nieko rimto, tai vienaip ar kitaip ateityje žlugs.


Šaulys

Sudėtingas laikas: galite greičiau pavargti, prarasti dėmesingumą, reikalingą atsargumą. Dėl to galimi nesusipratimai dirbant. Specialiai pasigilinkite į savo veiklos trūkumus, šiandien bus naudinga analizuoti problemas.


Ožiaragis

Mokėkite atsiriboti nuo išorinio pasaulio, bet ne nuo savo poros ir pareigų šeimai. O teisti, smerkti apskritai nereikėtų.


Vandenis

Dažniau nervinsitės be pagrindo ir tuo dar labiau pabloginsite situaciją. Į viską galite sureaguoti pernelyg emocingai, karštakošiškai. Laikykitės aukso vidurio: nepasiteisins nei optimizmas, nei pesimizmas.


Žuvys

Rūpesčiai dėl įžeistos savimeilės, ambicijų konflikto, savo galimybių pervertinimo ar per didelio pasitikėjimo autoritetais. Būkite atsargesni su įtakingais asmenimis, žmonėmis iš toli.


© Astrologas Vytautas Kaškelis

Naujausi straipsniai
Įkelta prieš 1 mėn.
Kas šioje situacijoje yra teisus?