Papildoma informacija
  • Peržiūros: 114
  • Data: 2021-02-14 12:14:41

Avinas

Šiandien kitus stebinsite nenuoseklumu, išsiblaškymu. Dėl jo ar dėl nuobodulio galima įsivelti į bėdą. Net ir nedidelis apsvaigimas alkoholiu gali lemti nuostolius. Kibs infekcijos.


Tauras

Atidžiau prekiaukite ir tvarkykitės darbe (jei šiandien reikia dirbti), nes šiandienės klaidos gali brangiai kainuoti. Gali tekti apsiriboti lėta darbų eiga. Saugokitės vagių.


Dvyniai

Nors būsite kūrybiški, meniški, tačiau jėgų turėsite nedaug. Nelabai seksis susikalbėti konkrečia, dalykine kalba, tad šiandien geriausia būtų atsisakyti derybų, debatų ir neskubant apmąstyti planus.


Vėžys

Jausitės autoritetingi bei teisesni ir protingesni už kitus. Aplink jus išties bus pasimetusių, apsigavusių žmonių, prašančių patarimo. Vis dėlto ir jums gali pristigti atsparumo klastoms, apgaulėms.


Liūtas

Galite įsitraukti į naują projektą arba jį planuoti drauge su būsimais partneriais. Derėtų neskubėti ir nepasikliauti akla sėkme, nes šiandien lengva apsigauti bei likti apgautiems.


Mergelė

Bus nelengva suvokti, kas naudinga, o kas ne. Nešališkų pažįstamų pastebėjimai gali jums praversti, nes padės geriau suvokti rizikos laipsnį.


Svarstyklės

Galite nemažai nuveikti buityje, kasdieniuose reikaluose. Tik vargu, ar jus tenkins toks dalykas kaip rutina. Tikėtina, kad jus suintriguos paslaptingas, keistas asmuo, neįprastas pasiūlymas. Nebūkite patiklūs.


Skorpionas

Esate kupini planų ir svajų, tad nieko keisto, jog stengsitės juos įgyvendinti. Deja, ne viskas klostysis pagal jūsų įsivaizduojamą scenarijų. Derėtų labiau saugoti mylimus žmones ir pinigus, santaupas.


Šaulys

Diena bus kupina darbų, rūpesčių. Galite išgirsti nerimą keliančių gandų. Kai kuriuose reikaluose jums reikia ne pritarimo, o kritikos, antraip galite neobjektyviai įvertinti savo galimybes.


Ožiaragis

Šiandien jus stebins didesnis aplinkinių reiklumas jūsų darbo kokybės, įvaizdžio, mokymosi ar kitokių rezultatų atžvilgiu. Lengva susikompromituoti dėl manipuliacijų, nesąžiningumo.


Vandenis

Ši diena žada įtampos ir pavojų. Būkite itin įžvalgūs visame tame, kas susiję su finansais, komercija, politika. Neskubėkite tikėti gražiai skambančiais pažadais, tiksliai išsiaiškinkite, kas, kaip ir už kiek.


Žuvys

Galbūt tam tikra prasme būsite egzaminuojami, vertinami. Galite sulaukti priekaištų dėl nuostolio, savo ar kitų žmonių aplaidumo, nekompetentingumo, melo, intrigų.© Astrologas Vytautas Kaškelis

Naujausi straipsniai
Įkelta prieš 1 mėn.
Kas šioje situacijoje yra teisus?