Papildoma informacija
  • Peržiūros: 147
  • Data: 2021-02-17 11:26:03

Avinas

Kontaktų diena. Jus sudomins kažkoks užsiėmimas. Tai gali reikšti tam tikrą naują pradžią. Internetu užsakyta prekė gali nuvilti.


Tauras

Šiandien turėtumėte stengtis išsaugoti gerą nuotaiką, optimizmą, nepakliūti į nemalonias situacijas. Nors kai kurie jūsų planai nebeteks prasmės, veikiausiai juos pakeis nauji. Tiktų užsiimti menine kūryba. Vakaras avaringas, tad būkite atsargūs.


Dvyniai

Šiandien gana noriai bendrausite su draugais, giminaičiais. Pasidalijimas informacija, patarimais išeis į naudą. Gali pasitvirtinti kažkokia jūsų nuojauta, įsitikinimas. Vakaras gali pateikti nemalonių staigmenų.


Vėžys

Galbūt teks skirti laiko deryboms dėl atlygio, komercinių sutarčių. Nemažai nuveikti galite ir namų ūkyje, ypač jei pasitelksite į pagalbą šeimos narius.


Liūtas

Tikėtinas komercinis susitarimas, naudinga informacija per reklamą, artimus žmones. Galbūt kils noras aplankyti seną pažįstamą arba iš širdies pasikalbėti telefonu. Vakaras gana nepalankus sveikatai.


Mergelė

Tai šeiminių reikalų diena. Galimi buitiniai pirkiniai, šeimos biudžeto aptarimas. Tikėtini ir nevaldomi emocijų proveržiai. Sugebėkite nusileisti, atsisakyti ambicijų, tuomet pasieksite kur kas daugiau, o šį vakarą išvengsite naujos problemos.


Svarstyklės

Gali būti, kad šiandien su verslo partnerio ar mylimo žmogaus pagalba priimsite svarbų sprendimą. Būsite linkę pataikauti vaikų ir mylimų žmonių užgaidoms.


Skorpionas

Profesinė situacija nekels nerimo, nes viskas klostysis, kaip suplanuota. Gali subręsti būtinybė pasitikrinti sveikatą, pasidaryti tyrimus.


Šaulys

Būsite nusiteikę ir darbui, ir meilei. Tvarkykite dalykinius reikalus. Pravartu aptarti naujus planus, suderinti interesus.


Ožiaragis

Būsite seksualūs, psichologiškai įžvalgūs. Galbūt mėginsite pagerinti finansinę padėtį, sutvarkyti paskolų, draudimo reikalus. Per daug nerizikuokite, nestatykite „ant kortos” daugiau, nei leidžia sveika nuovoka.


Vandenis

Tikėtina, kad gausite svarbių žinių iš toli arba iš oficialios institucijos. Galite susidomėti tarptautiniais projektais, nauja veikla ar filosofine teorija, joga. Jeigu studijuojate, turbūt susidorosite su sudėtingomis mokslo užduotimis bei krūviu.


Žuvys

Gali tekti paplušėti norint įvykdyti įsipareigojimus ir duotus pažadus. Svarbu žinoti, ko siekiate, nes po truputį formuojate naujas gaires.© Astrologas Vytautas Kaškelis

Naujausi straipsniai