Papildoma informacija
  • Peržiūros: 1857
  • Data: 2021-02-21 12:55:21
  • Šaltinis: Vytautas Kaškelis

Avinas

Šiandien nepersitempkite, nenualinkite savęs kontaktais, nes energijos turėsite ne itin daug. Jeigu jums yra patikėtos intymios paslaptys, nepanaudokite to piktam. Kenkdami kitiems, regzdami intrigas, tikrai nieko gero nelaimėsite.


Tauras

Naktis, rytas negarantuos ramybės, ypač vidinės. Gali kamuoti nekokios žalingų įpročių pasekmės, apnikti juodos mintys ar sąžinės graužatis, nedoros pagundos. Įdienojus jau bus maloniau, o vakaras gali net džiuginti.


Dvyniai

Tai diena, kai su kitų pagalba ar be jos stengsitės išspręsti aktualų turtinį klausimą. Deja, galimas nevykęs pirkinys, apmaudus nuostolis. Pasisaugokite sukčių.


Vėžys

Intensyviai bendrausite su artimaisiais, kolegomis. Galite nemažai nuveikti, gerindami savo materialinę padėtį ar buitines sąlygas. Tačiau bus pagunda gvieštis to, ko nesate užsitarnavę.


Liūtas

Su artimaisiais ar su vienu šeimos nariu santykiai bus gana įtempti. Galbūt dėl to, kad netoleruosite vieni kitų pasirinkimo, susijusio su tam tikromis išlaidomis ir permainomis.


Mergelė

Šiandien jums gali pavykti išspręsti vieną aktualų klausimą, veikiausiai susijusį su vaikais ar mylimu žmogumi, dominančiu projektu. Galbūt kažkuo nustebins vaikai, tuo pačiu sukeldami naujų rūpesčių.


Svarstyklės

Gera išvaizda bei išradingumas turės lemiamą reikšmę. Galimas medicininis tyrimas, jo atsakymas arba poreikis jį pasidaryti.


Skorpionas

Tikriausiai energingai demonstruosite savo valią, ryžtingai oponuosite. Jums reikėtų pažaboti negatyvias emocijas ir apsišarvuoti kantrybe. Tuomet galėsite patirti darną partnerystėje, atrasti tai, ko jums trūko ar pan.


Šaulys

Turėtų pavykti aptarti aktualų klausimą, sutvarkyti finansinį reikalą. Magija, karma, sapnai, parapsichologija jums bus įdomios temos. Vis dėlto okultinė praktika gali kiek pakenkti arba paploninti piniginę.


Ožiaragis

Tikėtinas įspūdingas bendravimas su nepažįstamais žmonėmis, jaudinami įspūdžiai, ypač jei atsidursite toliau nuo namų. Visgi reikalai, susiję su užsieniu, kels pagrįstą nerimą.


Vandenis

Jūsų pastebėjimai, kritika gali sukelti netikėtą kolegų reakciją. Yra vilties, kad pavyks viską taikiai išsiaiškinti. Jūsų autoritetas bus išbandytas, bet jis gali netgi pakilti, jei ryžtingai imsitės suplanuotų darbų, nevengsite atsakomybės.


Žuvys

Šiandien galite nuveikti nemažai darbų. Tikriausiai draugų ar pažįstamų dėka pavyks gauti reikalingą informaciją. Jeigu tvarkote visuomeninius reikalus, tai susidursite su neišvengiamomis dilemomis.


Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Nuoroda į šį straipsnį:

Įvairios naujienos ir patarimai. Kuo trumpiau ir aiškiau - Jūsų patogumui.

Prenumeruokite Savaskampas.lt Telegram kanalą.

Prenumeruoti
Naujausi straipsniai
Naujausi skelbimai
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class