Papildoma informacija
  • Peržiūros: 1759
  • Data: 2021-02-28 11:35:07
  • Šaltinis: www.vytautus.com

Avinas

Šiandien nesėdėsite sudėję rankų ir visokiais būdais stengsitės atkreipti į save dėmesį bei išpešti naudos. Jūsų pastangos išties duos gerus rezultatus. Galimas ir romantiškas nuotykis.


Tauras

Jeigu iš ryto dėl smulkmenų sugebėsite nesuirzti, visa diena turėtų būti nebloga. Jums seksis ruoštis namuose.


Dvyniai

Jums puikiai seksis padirbėti, ypač pedagoginį, protinį, kūrybinį darbą. Puošti savo aplinką, namus taip pat labai patiks ir seksis.


Vėžys

Neblogų idėjų gali kilti, jeigu ruošiatės keisti įvaizdį ar pirkti dovanas vaikams. Ne pro šalį įsiklausyti į specialistų rekomendacijas.


Liūtas

Šiandien aktyviai bendrausite, drumsite aplinkinių ramybę, skatinsite juos vienaip ar kitaip į jus reaguoti. Savo pasieksite. Jūsų pasiūlymai, troškimai neliks be atsako.


Mergelė

Būsite godūs pinigams arba meilei, tikriausiai, gerąja prasme, nes tai padės jums palankiai susiderėti dėl atlygio už tarpininkavimą ir pan. Meilės bei seksualiniai lūkesčiai turėtų išsipildyti.


Svarstyklės

Tai gali būti aktyvi, įvykių kupina diena. Galbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida. Galite sulaukti malonių pasiūlymų, komplimentų.


Skorpionas

Jus gali nudžiuginti mokslinių tyrimų, publikacijų geri įvertinimai, reklaminių ar kūrybinių projektų sėkmė ir pan. Tikėtinos geros naujienos iš toli esančių draugų, pažįstamų.


Šaulys

Būsite entuziastingi ir linkę bendrauti. Malonių emocijų suteiks draugystės ir meilės ryšiai.


Ožiaragis

Išgirsite intriguojamų užuominų, pažadų. Galbūt girdėsite ir matysite tai, ko iš tikrųjų nėra. Beje, šiandien kai kurios jūsų fantazijos turėtų pildytis, o keisti gandai ar nuojautos gali pasitvirtinti.


Vandenis

Nuo pat ryto provokuosite mylimą žmogų, partnerį atkreipti į jus dėmesį, parodyti jausmus. Derėtų atsižvelgti į situaciją ir netrukdyti, kai dominantis asmuo yra užsiėmęs, skuba ir t. t. Apskritai diena bus gera, jei patys neskleisite negatyvių emocijų.


Žuvys

Įmanomas sėkmingas posūkis reikaluose, kurie šiuo metu yra jums ypač aktualūs. Gali papilnėti piniginė, pasipildyti gerbėjų sąrašas ar kt.

Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Nuoroda į šį straipsnį:

Įvairios naujienos ir patarimai. Kuo trumpiau ir aiškiau - Jūsų patogumui.

Prenumeruokite Savaskampas.lt Telegram kanalą.

Prenumeruoti
Naujausi straipsniai
Naujausi skelbimai
Įkelta prieš 14 val.
Laikrodis Just Cavalli
Įkelta prieš 14 val.
Laikrodis Just Cavalli
Įkelta prieš 14 val.
Laikrodis Just Cavalli
Įkelta prieš 14 val.
Laikrodis Just Cavalli
Įkelta prieš 14 val.
Laikrodis Just Cavalli
Įkelta prieš 14 val.
Laikrodis Just Cavalli