Papildoma informacija
  • Peržiūros: 1727
  • Data: 2021-02-09 09:33:31

Šie 25 patarimai, kuriuos mes jums paruošėme, yra ypač vertingi, kadangi tai yra paprasti gyvenimo principai, kuriais kiekvienas turėtų vadovautis savo gyvenime.

Ar jums patinka patarimai? Manome, kad daugelis iš mūsų gali lengvai patarti visiems beveik bet kokioje gyvenimo situacijoje, tačiau yra labai sunku priimti patarimus iš kitų.


Taigi, pateikiame 25 vertingiausius patarimus kiekvienai dienai:


1. Kuo lėčiau judi, tuo greičiau mirsi.


2. Negailėkite pinigų odontologijai ir kelionėms: geriau prie mirties slenksčio priartėkite akinančiai šypsodamiesi ir kupini nuostabių prisiminimų.


3. Netekėkite už žmogaus, su kuriuo neketinate gyventi visą gyvenimą. Vidutinė santuoka trunka dešimt metų, taigi statistiškai tikriausiai joje nenugyvensite likusio gyvenimo. Bet tikėtis reikia!


4. Niekada nekelkite rankos prieš moterį, vaiką, gyvūną ar vyrą, kuris nesugeba sulaužyti žandikaulio.


5. Niekada nekelkite rankos, jei to galite išvengti. Tiesą sakant, yra tik dvi teisėtos kovos priežastys: kovoti už savo gyvybę ar apsaugoti savo artimuosius.


6. Jei ką nors mušate, darykite tai gražiai. Nuraminkite įniršį, nemojuokite rankomis: kumščiai turėtų eiti tiesiai į priekį ir nedelsdami grįžti atgal, tarsi pagavę musę.


7. Pagarbus elgesys yra visko pagrindas!


8. Gyvenime niekada neateis akimirka, kai tapsite toks išmintingas, patyręs ir sėkmingas, kad nustosite daryti klaidas. Tikėkitės nesėkmių ir leiskite joms sušvelninti jūsų dvasią. Gėdos minutės stiprina, sėkmės akimirkos – suteikia sparnų: viskas gyvenime neišvengiamai keičiasi kaip naktis ir diena.


9. Pasirūpinkite kelio sąnariais! Jei sportuosite, jie anksčiau ar vėliau pradės skaudėti, jei nesportuosite, jie pradės skaudėti staiga.


10. Jei tarp jūsų ir jūsų antrosios pusės nuolat kyla triukšmingų barnių, tai nėra jūsų gyvenimo partneris.


11. Nieko blogo, jei jūs ir jūsų tėvai ginčijatės, tačiau reikėtų stengtis kuo greičiau susitaikyti.


12. Pasaulyje yra daug gražių moterų, tačiau mylėti iš tikrųjų galima tik penkias ar šešias.


13. Yra viršukalnių, į kurias būtina lipti - visus kitus geriau apeiti.


14. Netapkite tėvais, kol nebūsite pasirengęs laikyti kitą „žmogų“ svarbesniu už save.


15. Pagrindinis sėkmės veiksnys yra jūsų skausmo slenkstis. Kaip pastebėjo Rocky Balboa: „Nesvarbu, koks stiprus jūsų smūgis, svarbu tai, kokio stiprumo smūgį Jūs galite atlaikyti judant į priekį“.


16. Niekada nieko nepirkite iš žmogaus, kuris nekviečiamai pasibeldžia į jūsų duris - nebent jis yra visiškai beviltiškas.


17. Nešvaistykite brangaus laiko pavydui, neapykantai ir beprasmiškų filmų žiūrėjimui.


18. Jei turite laisvo laiko – eikite pasivaikščioti.


19. Tikra draugystė su tais, kurie jos nusipelnę reikalauja pastangų. Jei ja nesirūpinsite - ji sudžius. Prisiminkite draugus, mylėkite ir branginkite. Būkite dosnus jų klaidoms. Tačiau nebijokite vienatvės: atminkite, kad visatoje visi esame vieniši. Gimėte vienas ir mirsite vienas!


20. Rūpinkitės sveikata, bet nesileiskite į hipochondriją.


21. Mylėkite savo darbą! Stenkitės niekada neatskirti savo pomėgio nuo pinigų uždarbio šaltinio. Kai viskas byrės, darbas padės jums stovėti ant kojų - jis stiprins jūsų savivertę, skatins bendravimą su žmonėmis, atneš pinigų ir motyvacijos kiekvieną rytą keltis iš lovos.


22. Pasistenkite nepajausti neapykantos tam, kurį kadaise mylėjote.


23. Amžinosios jaunystės šventoji trejybė - plaukai ant galvos, kubeliai ant liemens, erekcija kelnėse. Pasirūpinkite ja!


24. Žavėkite talentu! Stebinkite genialumu! Nedirbkite atmestinai, nepirkite prekių su nuolaida, visada patys įmuškite pergalės įvartį.


25. Būkite dosnus tiems, kurie nieko jums negali duoti...

Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Nuoroda į šį straipsnį:

Įvairios naujienos ir patarimai. Kuo trumpiau ir aiškiau - Jūsų patogumui.

Prenumeruokite Savaskampas.lt Telegram kanalą.

Prenumeruoti
Naujausi straipsniai
Naujausi skelbimai
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class