Papildoma informacija
  • Peržiūros: 2100
  • Data: 2021-02-02 13:26:05

Serijinių žudikų tema daugeliui kelia intrigą, skatina plačiau domėtis konkrečių žmonių psichiką, jų socialiniais ryšiais su kitais žmonėmis ir tuo pačiu ieškoti priežasčių, kurios paskatina brutaliai žudyti kitus. Tačiau galbūt polinkis į agresiją – turi priežastis?

Jūsų dėmesiui – 5 grėsmingiausi serijiniai žudikai, kurie iki šiol vadinami „antžmogiais“.


Haroldas Shipmanas

Haroldas Shipmanas yra dar kitaip vadinamas daktaru Mirtimi, kuris nužudė 218 pacientų. Išsiaiškinus, kad jis kaltas dėl tokio kiekio žmonių mirties – buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos. Gydytojas savo „serijinio žudiko karjerą“ pradėjo 1972-ais metais. Kolegos šią asmenybę apibūdino kaip arogantišką, labai drąsią, gal kiek per daug savimi pasitikinčią. Gydytojas pradėtas įtarinėti tada, kai daugelis mirusiųjų buvo užrašomi kaip jo pacientai, galiausiai, fiksuojama, kad didžioji dauguma mirusiųjų – vidutinio amžiaus moterys. Tai paskatino plačiau domėtis jo gydymo metodais. 2004-ais metais gydytojas nusižudė savo kalėjimo kameroje. Nei vienos žmogžudystės jis nepripažino.


Belle Gunness

Belle Gunness yra moteris, kuri nužudė net 15 vyrų. To priežastis – gyvybės draudimas, išmokos, kurios buvo gaunamos po jų mirties. Susidomėjimas šia moterimi kilo po to, kai vienas po kito jos vyrai mirė keistomis aplinkybėmis, o pati moteris nepraėjus nei metams po vieno bei kito laidotuvių – jau ruošėsi kitoms vestuvėms. Nors niekas tiksliai nežino kiek ši moteris nužudė vyrų, tačiau tikima, kad 15 – tai kur kas mažesnis skaičius nei yra iš tiesų.


Edas Geinas

Dar vienas serijinis žudikas. Tačiau iš kitų jis skiriasi tuo, kad aukas išdarinėdavo bei kūno dalis laikydavo savo namuose. Skaičiuojama, kad net 11 žmonių yra „žudiko sąskaitoje“, tačiau daugelis tyrėjų tikina, kad šis skaičius neatitinka realybės, kadangi yra kur kas didesnis. Šios asmenybės problemos buvo siejamos su psichologiniu šantažu, kurį vaikystėje patyrė iš alkoholiko tėvo bei smurtaujančios motinos. Edas Geinas buvo vertinamas psichiatrų ir diagnozuotas kaip nepakaltinamas. Jam nustatyta šizofrenija.


Johnas Wayne'as Gacy'as

Johnas Wayne'as Gacy'as buvo apkaltintas 33 žmonių žmogžudystėmis. Už tai jam buvo suleista mirtina injekcija. Daugelio kaimynų akyse ši asmenybė buvo laikoma labai draugiška ir paslaugia, jis dalyvavo įvairiuose politiniuose renginiuose, savanoriavo organizacijose. Visgi, tamsioji jo gyvenimo pusė buvo tikrai juoda. Greta žmogžudysčių taip pat buvo išaiškinta, kad savo seksualinius poreikius jis tenkindavo su mažais berniukais. Pats žudikas bandė imituoti, kad yra beprotis, tačiau teismo tai neįtikino.


Jeffrey Dahmeris

Dar viena baugi asmenybė yra Jeffrey Dahmeris, kuris pačią pirmą auką nužudė dar būdamas 18-kos metų amžiaus. Jam priskirti 4 pirmojo laipsnio nužudymai. Visgi, tai tik pati pradžia, kurią vėliau sekė dešimtys nužudymų. Daugelį aukų kūnu jis panardindavo į rūgšties tirpalą ir taip bandė naikinti įkalčius. Jo akiratyje daugiausia atsidūrė jauni, juodaodžiai vyrai.

Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Nuoroda į šį straipsnį:

Įvairios naujienos ir patarimai. Kuo trumpiau ir aiškiau - Jūsų patogumui.

Prenumeruokite Savaskampas.lt Telegram kanalą.

Prenumeruoti
Naujausi straipsniai
Naujausi skelbimai
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Cavalli Class