Papildoma informacija
  • Peržiūros: 1480
  • Data: 2021-09-18 18:51:26

Gyvūnų teisių gynėjai pareiškime rašė, kad "Whale Foundation" masines baltųjų delfinų žudynes Farerų salose laiko didžiausiu šiuolaikinių jūrų gyvūnų genocidu.

Fondas pažymėjo, kad Farerų salų gyventojai per Grandadrapa (tradicinį delfinų medžioklės sezoną) kenkia gamtai ir naikina jūrų gyvūnus, kurie turi išvystytą intelektą ir savitą kultūrą.

"Šiaurės jūra medžioklės metu virsta Raudonąja jūra, o šimtai nužudytų delfinų be galvų guli ant kranto tiesiomis eilėmis", - sakoma ataskaitoje.

Banginių gynėjai paragino piliečius boikotuoti Danijos bendrovių produktus ir susilaikyti nuo turistinių kelionių į Daniją ir ypač į Farerų salas.

"Galime apsieiti be daniško alaus ir Farerų lašišos, kruizų į Daniją ir Farerų salas", - sakė fondas.

Organizacija taip pat išvardijo Danijos prekių ženklus, kurių produktų, gyvūnų teisių gynėjų nuomone, reikėtų nepaisyti: "LEGO", "Pandora", "Carlsberg", "Tuborg", "ESSO" ir kt.

Rugsėjo 12-osios naktį greitaeigėmis valtimis ir vandens motociklais plaukiojantys medžiotojai į Farerų salas atplukdė ir nužudė 1428 baltuosius delfinus. Aplinkosaugos organizacijos "Sea shepherd" duomenimis, medžioklė vyko kelias valandas, gyvūnai buvo varomi maždaug 45 kilometrų per valandą greičiu.

Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Nuoroda į šį straipsnį:

Įvairios naujienos ir patarimai. Kuo trumpiau ir aiškiau - Jūsų patogumui.

Prenumeruokite Savaskampas.lt Telegram kanalą.

Prenumeruoti
Naujausi straipsniai
Naujausi skelbimai
Įkelta prieš 5 d.
Rankinė per petį Calvin Klein
Įkelta prieš 5 d.
Didelė rankinė Calvin Klein
Įkelta prieš 5 d.
Megztinis Fila
Įkelta prieš 5 d.
Megztinis Fila
Įkelta prieš 5 d.
Megztinis Fila
Įkelta prieš 5 d.
Megztinis Fila