Papildoma informacija
  • Peržiūros: 1361
  • Data: 2022-04-12 15:51:05
  • Šaltinis: ELTA

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) praneša, kad dėl Lietuvoje taikomų Europos Sąjungos (ES) finansinių sankcijų, susijusių su Rusija ir Baltarusija, bendra iš viso įšaldytų lėšų suma sudaro daugiau nei 18,151 mln. eurų, 3,982 mln. JAV dolerių ir 3,779 mln. Rusijos rublių.

Lietuvoje ES finansinės sankcijos, atsižvelgiant į Rusijos veiksmus, kuriais kenkiama Ukrainos teritoriniam vientisumui, suverenitetui ir nepriklausomybei arba į juos kėsinamasi, yra taikomos 6 juridiniams asmenims, turintiems sąskaitas Lietuvoje, remiantis sąsajomis per nuosavybės teisę ar kontrolę. Bendra įšaldytų lėšų suma sudaro daugiau nei 17,075 mln. eurų, beveik 2,680 mln. JAV dolerių ir 3,233 mln. Rusijos rublių.

Aksesuarai vyrams ir moterims

Finansinės sankcijos pritaikytos dėl sąsajų su Aleksey Gennadyevich Nechaev, Alexey Alexandrovits Mordaschov, Andrey Igorevich Melnichenko, Andej Guryjev, Igor Sechin.

Šiuo metu Lietuvoje taip pat apribotos lėšos, kurias į Lietuvoje veikiančių finansų įstaigų klientų sąskaitas pervedė ES sankcionuojami asmenys, daugiausiai iš užsienio šalių. Bendra tokių įšaldytų lėšų suma siekia 1,031 mln. eurų, 1,302 mln. JAV dolerių ir per 546,42 tūkst. Rusijos rublių.

Asmenims, kuriems taikomos ES ribojamosios priemonės, susijusios su Rusija, apribota galimybė naudotis Lietuvoje esančiais ir nuosavybės teise priklausančiais 3 nekilnojamojo turto objektais – butais ir 1 žemės sklypu pagal nuomos sutartį. 

Lietuvoje taip pat taikomos finansinės sankcijos, susijusios su Baltarusija. Sankcijos yra taikomos 3 juridiniams asmenims ir 1 fiziniam asmeniui. Bendra įšaldytų lėšų suma – per 45,7 tūkst. eurų. Sankcijos pritaikytos dėl sąsajų su Aliaksandr Vasilevich Shakutin.


Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Nuoroda į šį straipsnį:

Įvairios naujienos ir patarimai. Kuo trumpiau ir aiškiau - Jūsų patogumui.

Prenumeruokite Savaskampas.lt Telegram kanalą.

Prenumeruoti
Naujausi straipsniai
Naujausi skelbimai
Įkelta prieš 14 val.
Laikrodis Just Cavalli
Įkelta prieš 14 val.
Laikrodis Just Cavalli
Įkelta prieš 14 val.
Laikrodis Just Cavalli
Įkelta prieš 14 val.
Laikrodis Just Cavalli
Įkelta prieš 14 val.
Laikrodis Just Cavalli
Įkelta prieš 14 val.
Laikrodis Just Cavalli