Papildoma informacija
  • Peržiūros: 416
  • Data: 2021-10-18 17:39:21

Pažvelkite į nuotrauką. Pasirinkite vieną iš keturių medžių, pasikliaudami tik savo intuicija. Kuris medis jums labiausiai patinka?


1. Violetinis medis

Dažnai atvykstate į romantišką nuotaiką ir svajojate apie kažką aukšto ir gražaus. Tačiau jūsų svajonės yra per daug pasakiškos, kad išsipildytų. Štai kodėl jūs dažnai liūdite ir jums atrodo, kad nieko įdomaus neįvyks. Jūs esate pesimistas.

2. Žemas medis su vaisiais

Esate realistas, praktiškas ir objektyvus. Jūs tinkamai įvertinate tai, kas vyksta, atsižvelgiant į privalumus ir trūkumus. Gyvenime nenuvilsite ir labai nesidžiaugsite sėkme, nes žinote – viskas gyvenime yra laikina.

3. Rūžavas medis

Esate neįtikėtinas optimistas. Jūsų ryškus vaizdas į pasaulį aplinkiniams atrodo nuostabus. Tačiau kartais nematote akivaizdžios grėsmės. Neatidarykite savęs nepažįstamiems žmonėms ir būkite atsargūs.

4. Žalias medis

Nei optimistas, nei pesimistas tavyje nevyrauja. Į pasaulį žvelgiate per savo nuotaikos prizmę: šiandien visą dieną galite būti liūdnas, o rytoj galite juoktis ir linksmintis, lyg būtumėte laimingiausias žmogus. Jūs lengvai suprantate kitus žmones, nes žinote, kaip pastatyti save į vietą.

Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Nuoroda į šį straipsnį:

Įvairios naujienos ir patarimai. Kuo trumpiau ir aiškiau - Jūsų patogumui.

Prenumeruokite Savaskampas.lt Telegram kanalą.

Prenumeruoti
Naujausi straipsniai
Naujausi skelbimai
Įkelta prieš 1 d.
Laikrodis Casio
Įkelta prieš 1 d.
Laikrodis Casio
Įkelta prieš 1 d.
Laikrodis Casio
Įkelta prieš 1 d.
Laikrodis Casio
Įkelta prieš 1 d.
Laikrodis Casio
Įkelta prieš 1 d.
Laikrodis Casio