Papildoma informacija
  • Peržiūros: 1754
  • Data: 2021-09-03 11:32:46

Štai keletas pagrindinių funkcijų, kurios paskatins jus ir jūsų klientus atsinaujinti:


Produktyvesnis darbuotojams

Paprastas, galingas UX (user experience ; vartotojo patirtis) gali padėti darbuotojams susikoncentruoti ir būti produktyvesniems. Supaprastinta vartotojo sąsaja padeda sumažinti netvarką ir pažinimo apkrovą. Pririšimo maketai ir suasmeninti valdikliai palengvina tvarką. Darbo eigas galima automatizuoti tiesiai iš darbalaukio.


Daugiau bendradarbiavimo patirties

Naujajame "Windows" yra išmanesnis būdas bendradarbiauti integruojant "Microsoft Teams". Lengvai susipažinkite ir bendrinkite turinį. Nutildyti ir įjungti garsą tiesiai iš užduočių juostos. Automatinis suliejimas ir triukšmo slopinimas išlaiko foninę veiklą ten, kur ji priklauso - fone.


Tinka IT

Klientams lengva pritaikyti programų suderinamumą ir debesų valdymą. Jie gali migruoti, žinodami, kad mėgstamos programos ir „Windows 10“ valdymo įrankiai vis tiek veiks, remdamiesi „App Assure“ pažadu. Taip pat yra daugiau galimybių valdyti atnaujinimus, galimybė diegti nuotolines kompiuterių programas remiantis įmonės strategijomis.


Saugus visiems

Padėkite apsaugoti klientų duomenis ir prieigas naudodami „Zero Trust“ paruoštą OS. Apsaugokite savo verslo duomenis, tapatybę naudodami galingą įmontuotą apsaugą, įskaitant aparatine izoliaciją, šifravimą ir apsaugą nuo kenkėjiškų programų. Lengvai apsaugokite vartotojų tapatybes naudodami apsaugą nereikalaujančią slaptažodžio.


O kaip su „Windows 10“?

Būkite tikri, kad klientams pradėjus veiklą su "Windows 11", "Windows 10" įrenginiai vis tiek gaus naujinimus, kurie padės jiems išlikti produktyviems ir saugiems.


Užsiregistruokite prie "Windows Insider" programos jau dabar ir turėsite galimybę pirmieji išbandyti „Windows 11“. 

UŽSIREGISTRUOTI

Dauguma „Windows 10“ kompiuterių, atitinkančių minimalius naujinimo reikalavimus, bus aiškiai pažymėti „Nemokamas atnaujinimas į „Windows 11“.²“ Taip pat galite kreiptis į savo OEM (original equipment manufacturer ; originalios įrangos gamintojas) partnerį.


Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Nuoroda į šį straipsnį:

Įvairios naujienos ir patarimai. Kuo trumpiau ir aiškiau - Jūsų patogumui.

Prenumeruokite Savaskampas.lt Telegram kanalą.

Prenumeruoti
Naujausi straipsniai
Naujausi skelbimai
Įkelta prieš 1 d.
Rankinė Lucky Bees
Įkelta prieš 13 d.
Megztinis Mr&Mrs Italy
Įkelta prieš 13 d.
Megztinis Mr&Mrs Italy
Įkelta prieš 13 d.
Megztinis Mr&Mrs Italy
Įkelta prieš 13 d.
Striukė Mr&Mrs Italy