Papildoma informacija
  • Peržiūros: 1737
  • Data: 2021-09-18 20:46:19
  • Šaltinis: © apple.com

"Apple" surengė tradicinį rudens pristatymą, kuriame pristatė naujus produktus. Nors daugelis informatorių ir analitikų tikėjosi, kad bus pristatytos naujos kartos belaidės ausinės, šis pranešimas neįvyko. Tačiau "Apple" parodė visiškai naują "iPad Mini", kuris daugeliui buvo staigmena.

Naujas "iPhone 13

Kaip ir tikėtasi, įtaisai yra keturių variantų ir dydžių: "paprastas", "Mini", "Pro" ir "Pro Max". Pagrindinė intriga, susijusi su naujaisiais "iPhone", buvo ta, ar "Apple" išdrįs jų pavadinime palikti eilės numerį 13, ar bijos juos "apjuodinti". Paaiškėjo, kad bendrovė nebuvo prietaringa ir paliko "nelaimingą" skaičių naujos linijos įtaisų pavadinime.

Išoriškai "iPhone 13" yra panašus į praėjusių metų modelius, o didžiausias atnaujinimas - 20 % mažesnės "bangos". "Apple" tradiciškai atnaujina išmaniuosius telefonus valdantį lustą, dabar tai yra "A15 Bionic".

Daugiausia pakeitimų atlikta "iPhone 13" fotoaparate. Jis buvo iš esmės atnaujintas ir dabar fiksuoja daug daugiau šviesos. Taip pat galima naudoti "kino režimą", kai įtaiso kamera išsklaido foną ir automatiškai sufokusuoja vaizdą į arčiau esantį objektą. "Pro" linija taip pat gerokai patobulino makro režimą.

"iPhone 13" kaina prasidės nuo 799 JAV dolerių, "Mini" - nuo 699 JAV dolerių, "Pro" - nuo 999 JAV dolerių, o "Pro Max" - nuo 1099 JAV dolerių." iPad" ir " iPad Mini

"iPad Mini" sulaukė kol kas ambicingiausio dizaino atnaujinimo. Jame įrengti labiau suapvalinti kampai. "Apple" teigia, kad tai "greičiausias tokio tipo įrenginys".


Prietaise įrengta 12 megapikselių pagrindinė kamera ir 12 megapikselių priekinė kamera. Pastarasis seka naudotojo judėjimą skambučio metu.


Prietaiso kaina prasideda nuo 499 JAV dolerių.


"Apple" atnaujino ir "iPad" liniją. Bendrovė teigia, kad įrenginiai tapo daug galingesni dėl juose įdiegto "A13 Bionic" lusto.


Šių įtaisų kaina prasideda nuo 329 JAV dolerių.Apple Watch Series 7

Bendrovė taip pat pertvarkė savo išmanųjį laikrodį. Dabar jis turi didesnį ekraną su plonesniais kraštais, kuriame telpa 50 % daugiau teksto. Ekranas taip pat yra tvirtesnis ir atsparesnis pažeidimams.


"Apple" tvirtina, kad naujasis laikrodis be įkrovimo galės veikti 18 valandų. Prietaiso kaina prasideda nuo 399 JAV dolerių.
Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Nuoroda į šį straipsnį:

Įvairios naujienos ir patarimai. Kuo trumpiau ir aiškiau - Jūsų patogumui.

Prenumeruokite Savaskampas.lt Telegram kanalą.

Prenumeruoti
Naujausi straipsniai
Naujausi skelbimai
Įkelta prieš 19 val.
Rankinė per petį Monica Bini
Įkelta prieš 19 val.
Rankinė per petį Monica Bini
Įkelta prieš 19 val.
Rankinė per petį Monica Bini
Įkelta prieš 19 val.
Rankinė per petį Monica Bini
Įkelta prieš 19 val.
Rankinė per petį Monica Bini