Papildoma informacija
  • Peržiūros: 1958
  • Data: 2021-10-28 19:15:19Vyniotinis, slepiantis švelnų sūrį ir šviežią agurką, taps tikra stalo puošmena.Raudona žuvis, žalumynai ir sūris su švelniu grietinėlės skoniu padarys vaišes subtiliomis.Ir išvis, fantazuokite: pjaustykite, tepkite, derinkite, kurkite! Tiks bet kokie produktai, kad tik būtų jūsų noras sukurti šedevrą.
Nėra lavašo? Na ne bėda. Dešros griežinėliai, minkštas sūris ir dantų krapštukas (iešmelis) – grožis!ia išvis galima nesukti galvos – dešrytė, agurkėlis, sūrelis, bet juk gražu, tiesa?Su paprika arba tuo, ko širdis geidžia.Silkė, kaipgi be jos? Ir apipavidalinti galima labai gražiai.25 efektingos pjaustytos mėsos, žuvų, sūrių, daržovių ir vaisių apipavidalinimo idėjos. Paprasti produktai - gražus stalas!


Ne visada turime laiko, o ir kartais tam nėra būtinybės valandų valandas stovėti prie viryklės, kad parodytume svetingumą ir padengtume itin gražų stalą. Galite apsiriboti pirktiniais ir net parduotuvėje supjaustytais produktais, tiesiog kūrybiškai pažvelgdamos į apipavidalinimą.

Mes šį kartą surinkome jums efektingas supjaustytos mėsos produktų, sūrių, žuvies, daržovių ir vaisių apipavidalinimo idėjas. Nepameskite, nes jos Jums tikrai pravers!Ar jums patiko šis straipsnis?

Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Nuoroda į šį straipsnį:

Įvairios naujienos ir patarimai. Kuo trumpiau ir aiškiau - Jūsų patogumui.

Prenumeruokite Savaskampas.lt Telegram kanalą.

Prenumeruoti
Naujausi straipsniai
Įkelta prieš 11 mėn.
Žaislai vaikams – ugdymo priemonė
Naujausi skelbimai
Įkelta prieš 10 val.
Suknelė Custo Barcelona
Įkelta prieš 4 d.
Pierre Cardin piniginė 8806/1
Įkelta prieš 4 d.
Diržas 554/1