Papildoma informacija
  • Peržiūros: 1749
  • Data: 2021-02-05 13:48:14

Pasaulis yra margas, o jo margumuose – keisti žmonės, kurie priima vienus arba kitus sprendimus todėl... kad jiems taip buvo lemta arba dėl galimybės tapti žymesniais ir tuo pačiu sulaukti daugiau dėmesio.

Pristatome 6 žmones, kurie savo savybėmis, išvaizda bei charakteriu sulaukė ir sulaukia visuomenės, žiniasklaidos dėmesio.

O kuris keisčiausias atrodo Jums?


Thai Ngoc

Thai Ngoc yra žmogus, kuris nemiega jau tris dešimtmečius. Sakysite, kad tai neįmanoma? Jis su tuo nesutiktų. 1973-ais metais jis susirgo karštine, kurios šalutinis poveikis – nemiga. Tokia, kuri tęsiasi ne kelias savaites, tačiau dešimtmečius. Svarbiausia, kad jam buvo atlikti įvairūs tyrimai, kurių metu buvo bandoma išsiaiškinti šią priežastį. Deja, atrasti jos – nepavyko. O dar svarbiau tai, kad Thai Ngoc yra visiškai sveikas.

Shoichi Yokoi

Shoichi Yokoi yra 1941-ais metais į Japonų armiją įsirašęs kareivis. Kuomet 1944-ais metais amerikiečių kariai užėmė Guanos salą, kurioje jis tarnavo – pastarajam beliko slėptis. Jis taip ir padarė. Sėkmingai slėpėsi net 28 metus! Kur jis leido laiką? Požeminiame urve, kuriame ne gyveno, tačiau egzistavo...

Matayoshi Mitsuo

Šiuolaikinis Jėzus Kristus yra Matayoshi Mitsuo. Na, arba bent jau jis taip save pristato. Tai yra japonų politikas, kuris teigia, kad jo kraujyje teka Jėzaus Kristaus galia. Šios asmenybės politinėje programoje yra įrašyta, kad tapęs Ministru Pirmininku jis gebės išgelbėti ne tik Japoniją, tačiau ir visą pasaulį, tad balsuojantys už jį – prisideda prie geresnio gyvenimo. Mums galbūt ir juokinga, tačiau yra žmonių, kurie juo tiki ir palaiko.

Mehran Karimi Nasseri

Mehran Karimi Nasseri yra Irano pabėgėlis, kuris pasaulyje žinomas kaip asmuo gyvenantis oro uoste. Turbūt daugelis mūsų yra matęs filmą su T. Hanksu. Tačiau tai – ne filmas, tačiau realus žmogaus gyvenimas, kuris oro uoste tęsiasi jau nuo 1988-ųjų metų. Kur buvo galima jį sutikti? Ogi Charles de Gaulle oro uoste. Kadangi pabėgėlis neturi dokumentų – išvykti iš šalies jam yra sunkiai įmanoma. Galiausiai, vietiniai puikiai žino apie šio žmogaus gyvenimą, tad jam palikus vietą – bus jo pradėta ieškoti ir laukia deportacija į gimtinę.

David Icke

David Icke galbūt neturėtų būti gretinamas su visais keistuoliais, kurie aprašyti aukščiau. Tai buvęs BBC sporto apžvalgininkas. Tiesa, buvęs, kadangi šiuo metu jis garsiai ir aktyviai kalba apie reptilinius humanoidus, kurie valdo pasaulį. Ši ne tik psichiškai, tačiau ir fiziškai ryški asmenybė bando įteikti, kad pasaulį valdo grupė žmonių, kurie save vadina „Elitu“. Maža to, pasak jo – šios grupuotės žmonės seksualiai išnaudoja vaikus ir užsiima satanistiniais ritualais.

Sanju Bhagat

Sanju Bhagat daugeliui puikiai žinoma asmenybė. Tai yra žmogus, kuris pusę gyvenimo savo pilve nešiojo brolį dvynį, kuris jame atsidūrė dar mamos įsčiose. Šio vyro pilvas buvo labai didelis, tačiau įpratęs gyventi su juo - net nekreipė dėmesio. Galvojo, kad tai yra didelis auglys, o dėl finansinių galimybių neturėjimo – nesikreipė į gydytojus. Brolis jo pilve parazitavo ir nors tai labai reta anomalija, galima džiaugtis, kad išoperavus šiuo metu indas gyvena pilnavertį gyvenimą.

Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Nuoroda į šį straipsnį:

Įvairios naujienos ir patarimai. Kuo trumpiau ir aiškiau - Jūsų patogumui.

Prenumeruokite Savaskampas.lt Telegram kanalą.

Prenumeruoti
Naujausi straipsniai
Naujausi skelbimai
Įkelta prieš 5 d.
Rankinė per petį Calvin Klein
Įkelta prieš 5 d.
Didelė rankinė Calvin Klein
Įkelta prieš 5 d.
Megztinis Fila
Įkelta prieš 5 d.
Megztinis Fila
Įkelta prieš 5 d.
Megztinis Fila
Įkelta prieš 5 d.
Megztinis Fila