Papildoma informacija
  • Peržiūros: 1631
  • Data: 2021-02-11 18:17:55

BALTŲ žvakių magija

Padeda išvalyti namus nuo juose tvyrančios blogos energijos. Balta skleidžia saugumą ir harmoniją. Ji saugo sveikatą ir gerina pašlijusią. Balta taiso santykius su kitais žmonėmis. Baltas žvakes galima uždegti ir už mirusių žmonių sielas, kad jos keliautų sau ramybėje, ypač jei tie žmonės mirė kentėdami, patyrė daug skausmo. Baltas žvakes tinka deginti namuose, kai laukiamės ir vaikams gimus, kai pereiname iš vieno gyvenimo etapo į kitą, kai vieni santykiai baigiasi, o kiti prasideda.


JUODŲ žvakių magija

Išlaisvina nuo blokadų (vidinių slenksčių, kuriuos susikuriame savyje), leidžia išspręsti užstrigusias situacijas, taip pat stumia, varo ligas iš organizmo. Deginamos juodos žvakės saugo nuo nepageidaujamų permainų.


GELTONŲ žvakių magija

Žadina, aktyvina protinę veiklą, tinka mokslininkams, mokiniams, studentams ir bet kam, kai reikia įsisavinti naują informaciją, kai laukia labai svarbus pokalbis. Geltonos žvakės didina fizinį patrauklumą, dėl to sulaukiame daugiau dėmesio. Geltonas žvakes galime uždegti prieš kelionę, tada ji bus saugi ir sėkminga.


AUKSINIŲ žvakių magija

Jos naudojamos finansus, turtinę padėtį gerinančiuose ir ją saugančiuose ritualuose. Auksinės žvakes deginame, kai siekiame į gyvenimą pritraukti laimę ir pataisyti ar gerinti materialinę padėtį. Jos gali pasitarnauti šalinant ligas ir stiprinant aurą. Verta uždegti auksines žvakes, kai jaučiamės vieniši, jos į mūsų gyvenimą pakvies įdomių žmonių.


SIDABRINIŲ žvakių magija

Simbolizuoja neigiamų jėgų naikinimą ir pusiausvyros atstatymą. Deginamos sidabrinės žvakės aštrina intuiciją, padeda medituoti, apvalo ir saugo. Šios spalvos žvakės suteikia visokeriopą apsaugą – gina nuo blogio, destruktyvių jėgų, neutralizuoja sudėtingas situacijas. Pritraukia laimę, romantinę meilę, grožį ir meną.


ORANŽINIŲ žvakių magija

Šios spalvos prireiks, kai norėsime pataisyti santykius su žmonėmis, gerinti komunikaciją, kai prašysime pagalbos, įveikiant kasdienius rūpesčius. Oranžinės žvakės leis priartėti prie to, ko trokštame, pavyzdžiui, sutikti svajonių partnerį ar gauti išsvajotą darbą. Jos taip pat padeda įveikti tingulį, užsispyrimą.


RUDŲ žvakių magija

Gerina finansinius reikalus, padeda susikaupti, harmoningai veikia pasąmonę, aštrina aiškiaregiškus gebėjimus. Rudos žvakės padeda įgyti žinių, atitaisyti žalą, kurią patys padarėme, taip pat mažinti stresą. Jos padeda išvengti finansinių sunkumų.


VIOLETINIŲ žvakių magija

Padeda vystyti dvasingumą, medituoti, stiprinti intuiciją, nusiraminti. Violetinę pasitelkiame, kai siekiame vidinės ramybės, atsipalaidavimo, sumažinti kaltės jausmą ir padidinti savivertę.


VIOLETINIŲ žvakių magija

Padeda vystyti dvasingumą, medituoti, stiprinti intuiciją, nusiraminti. Violetinę pasitelkiame, kai siekiame vidinės ramybės, atsipalaidavimo, sumažinti kaltės jausmą ir padidinti savivertę.


ŽALIŲ žvakių magija

Šios spalvos žvakių liepsna atneša palengvėjimą, susitaikymą, ramybę, turtus, taip pat – atjaunėjimą, gerovę, fizinę stiprybę ir sveikatą. Jas naudojame, kai siekiame atstatyti emocinę pusiausvyrą, kai ieškome darbo ar norime didesnio atlyginimo. Žalia taip pat saugo mus darbo vietoje.


ROŽINIŲ žvakių magija

Padeda atkurti nutrūkusius santykius, santarvę ir šiltą bendravimą poroje ir su draugais, kitais žmonėmis. Jei rožines žvakes deginame, kai laukia sunkus pokalbis ar jis vyksta, jos padeda išsiaiškinti nesusipratimus, nesusikalbėjimus.


PURPURINIŲ žvakių magija

Simbolizuoja meilę, grožį ir didina savigarbą, savivertę. Jei deginame vieną purpurinę žvakę, ši sukelia greitas dvasines permainas ir gydo. Šios spalvos žvakės naudojamos ritualuose, kai norime išsilaisvinti iš praeities, sustiprinti savo aurą, padidinti savivertę.

Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Nuoroda į šį straipsnį:

Įvairios naujienos ir patarimai. Kuo trumpiau ir aiškiau - Jūsų patogumui.

Prenumeruokite Savaskampas.lt Telegram kanalą.

Prenumeruoti
Naujausi straipsniai
Naujausi skelbimai
Įkelta prieš 5 d.
Rankinė per petį Calvin Klein
Įkelta prieš 5 d.
Didelė rankinė Calvin Klein
Įkelta prieš 5 d.
Megztinis Fila
Įkelta prieš 5 d.
Megztinis Fila
Įkelta prieš 5 d.
Megztinis Fila
Įkelta prieš 5 d.
Megztinis Fila